Generell informasjon
| År | 2003 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.2 i 16V (80 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Albea |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4185 mm |
| Bredde | 1705 mm |
| Høyde | 1490 mm |
| Akselavstand | 2440 |
| Vekt | 1490 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1242 |
| Motor kw | 59 kw |
| Motor hk | 79 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 59 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 70,8 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 47 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R14 |
| hjul | 5.5J x 14 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 162 km/h |
| Akselerasjon | 13.5 s |
| Drivstoffby | 9.4 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7 l/100km |