Generell informasjon
| År | 2006 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.4 T-Jet 16V (120 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Bravo II |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4336 mm |
| Bredde | 1792 mm |
| Høyde | 1498 mm |
| Akselavstand | 2600 |
| Vekt | 1498 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1368 |
| Motor kw | 88 kw |
| Motor hk | 118 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 88 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 72 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 91H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 197 km/h |
| Akselerasjon | 9.6 s |
| Drivstoffby | 8.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.7 l/100km |