Generell informasjon
| År | 1998 - 2001 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 2.0 20V (154 HP) |
| Kroppstype | Coupe |
| Modell | Coupe (FA|175) |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4250 mm |
| Bredde | 1768 mm |
| Høyde | 1355 mm |
| Akselavstand | 2540 |
| Vekt | 1355 kg |
| Maks bredde | 1680 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 113 kw |
| Motor hk | 151 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 113 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 5 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 63 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/50R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 215 km/h |
| Akselerasjon | 8.4 s |
| Drivstoffby | 14 l/100km |
| Drivstoffvei | 7.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |