Generell informasjon
| År | 1991 - 1992 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 2000 CHT (100 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Croma (154) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4520 mm |
| Bredde | 1760 mm |
| Høyde | 1430 mm |
| Akselavstand | 2660 |
| Vekt | 1430 kg |
| Maks bredde | 1710 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 73 kw |
| Motor hk | 98 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 73 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 84 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 183 km/h |
| Akselerasjon | 11.7 s |
| Drivstoffby | 9.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.2 l/100km |