Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.9 16V Multijet (150 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Croma II |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4756 mm |
| Bredde | 1775 mm |
| Høyde | 1597 mm |
| Akselavstand | 2700 |
| Vekt | 1597 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1910 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 210 km/h |
| Akselerasjon | 9.6 s |
| Drivstoffby | 8.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.1 l/100km |