Generell informasjon
| År | 2005 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 2.2 i 16V (150 HP) AT |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Croma II |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4756 mm |
| Bredde | 1775 mm |
| Høyde | 1597 mm |
| Akselavstand | 2700 |
| Vekt | 1597 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2198 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 62 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/55 R16 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 210 km/h |
| Akselerasjon | 10.1 s |
| Drivstoffby | 11.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.6 l/100km |