Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.3 JTD Multijet 16V (85 HP) 5- |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Doblo Panorama |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4253 mm |
| Bredde | 1722 mm |
| Høyde | 1818 mm |
| Akselavstand | 2583 |
| Vekt | 1818 kg |
| Maks bredde | 1930 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1248 |
| Motor kw | 62 kw |
| Motor hk | 83 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 62 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 60 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 148 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |