Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 2.4 JTD 130 (130 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Marea Weekend (185) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4485 mm |
| Bredde | 1740 mm |
| Høyde | 1510 mm |
| Akselavstand | 2540 |
| Vekt | 1510 kg |
| Maks bredde | 1935 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2387 |
| Motor kw | 96 kw |
| Motor hk | 129 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 96 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 5 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 63 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/60R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 195 km/h |
| Akselerasjon | 10.3 s |
| Drivstoffby | 9.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.4 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |