Generell informasjon
| År | 1999 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | JTD 110 (110 HP) |
| Kroppstype | Estate |
| Modell | Multipla (186) |
| dører | 4 |
| seter | 6 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3994 mm |
| Bredde | 1871 mm |
| Høyde | 1695 mm |
| Akselavstand | 2660 |
| Vekt | 1695 kg |
| Maks bredde | 1930 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1910 |
| Motor kw | 81 kw |
| Motor hk | 109 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 81 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 63 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | 12.4 s |
| Drivstoffby | 8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.4 l/100km |