Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.2 MPI 4X4 (60 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Panda II (169) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3538 mm |
| Bredde | 1578 mm |
| Høyde | 1590 mm |
| Akselavstand | 2305 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1242 |
| Motor kw | 44 kw |
| Motor hk | 59 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 44 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 70,8 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 30 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R14 |
| hjul | 5J x 14 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 145 km/h |
| Akselerasjon | 20 s |
| Drivstoffby | 7.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.6 l/100km |