Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.3 i 16V Multijet 4X4 (70 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Panda II (169) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3538 mm |
| Bredde | 1578 mm |
| Høyde | 1540 mm |
| Akselavstand | 2299 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1251 |
| Motor kw | 51 kw |
| Motor hk | 68 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 51 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 69,6 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 35 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/80 R13 |
| hjul | 5J x 13 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 16 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |