Generell informasjon
| År | 1994 - 1999 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 60 SX 1.2 (60 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Punto I (176) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3760 mm |
| Bredde | 1625 mm |
| Høyde | 1445 mm |
| Akselavstand | 2450 |
| Vekt | 1445 kg |
| Maks bredde | 1400 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1242 |
| Motor kw | 44 kw |
| Motor hk | 59 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 44 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 70,8 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 47 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 165/65 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 150 km/h |
| Akselerasjon | 17.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.8 l/100km |
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
2 måneder siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
måned siden
23 dager siden