Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.4i (73Hp) |
| Kroppstype | - |
| Modell | Qubo MPV |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3964 mm |
| Bredde | 1716 mm |
| Høyde | 1721 mm |
| Akselavstand | 2513 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1360 |
| Motor kw | 54 kw |
| Motor hk | 72 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 54 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |