Generell informasjon
| År | 1997 - - |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.0 i 16V (70 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Siena (178) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4100 mm |
| Bredde | 1614 mm |
| Høyde | 1445 mm |
| Akselavstand | 2360 |
| Vekt | 1445 kg |
| Maks bredde | 1420 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 999 |
| Motor kw | 51 kw |
| Motor hk | 68 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 51 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 70 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 48 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 160 km/h |
| Akselerasjon | 14.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |