Generell informasjon
| År | 2001 - 2007 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.8 16V (5 dr) (133 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Stilo (192) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4255 mm |
| Bredde | 1755 mm |
| Høyde | 1525 mm |
| Akselavstand | 2600 |
| Vekt | 1525 kg |
| Maks bredde | 1800 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1747 |
| Motor kw | 98 kw |
| Motor hk | 131 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 98 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | 6.5J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 200 km/h |
| Akselerasjon | 10.3 s |
| Drivstoffby | 11.5 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.1 l/100km |