Generell informasjon
| År | 2003 - 2007 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.9 16V JTD (3 dr) (140 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Stilo (192) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4180 mm |
| Bredde | 1785 mm |
| Høyde | 1475 mm |
| Akselavstand | 2600 |
| Vekt | 1475 kg |
| Maks bredde | 1650 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1910 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | 6.5J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 203 km/h |
| Akselerasjon | 9.7 s |
| Drivstoffby | 7.6 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.4 l/100km |