Generell informasjon
| År | 2001 - 2007 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 1.9 JTD (3 dr) (115 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Stilo (192) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4180 mm |
| Bredde | 1785 mm |
| Høyde | 1475 mm |
| Akselavstand | 2600 |
| Vekt | 1475 kg |
| Maks bredde | 1750 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1910 |
| Motor kw | 84 kw |
| Motor hk | 113 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 84 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 58 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | 6.5J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 192 km/h |
| Akselerasjon | 10.3 s |
| Drivstoffby | 7.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 5.3 l/100km |