Generell informasjon
| År | 1983 - 1992 |
| Merke | Fiat |
| Motor | 0.9 (45 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | UNO (146A) |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3690 mm |
| Bredde | 1560 mm |
| Høyde | 1420 mm |
| Akselavstand | 2360 |
| Vekt | 1420 kg |
| Maks bredde | 1200 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 903 |
| Motor kw | 33 kw |
| Motor hk | 44 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 33 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 65 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 40 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155/70 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 140 km/h |
| Akselerasjon | 17.9 s |
| Drivstoffby | 7.1 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.2 l/100km |