Generell informasjon
| År | 2015 - |
| Merke | Ford |
| Motor | 3.5 AT (365 HP) |
| Kroppstype | Pickup |
| Modell | F-150 XIII |
| dører | 2 |
| seter | 3 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5316 mm |
| Bredde | 2030 mm |
| Høyde | 1917 mm |
| Akselavstand | 3109 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 3490 |
| Motor kw | 268 kw |
| Motor hk | 359 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 268 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 87 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |