Generell informasjon
| År | 2009 - - |
| Merke | Ford |
| Motor | 1.3 TDCi (75 HP) DPF |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | KA II |
| dører | 3 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3620 mm |
| Bredde | 1894 mm |
| Høyde | 1506 mm |
| Akselavstand | 2300 |
| Vekt | 1506 kg |
| Maks bredde | 1415 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1242 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 35 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/65 R 14 |
| hjul | 5,5J x 17 R14 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 161 km/h |
| Akselerasjon | 13.1 s |
| Drivstoffby | 5.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 3.7 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 4.2 l/100km |