Generell informasjon
| År | 1993 - 1996 |
| Merke | Ford |
| Motor | 2.0 i 16V (136 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Mondeo I Turnier (BNP) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4631 mm |
| Bredde | 1749 mm |
| Høyde | 1442 mm |
| Akselavstand | 2704 |
| Vekt | 1442 kg |
| Maks bredde | 1442 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1988 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 84,8 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 650 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R 14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 199 km/h |
| Akselerasjon | 9.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.9 l/100km |
2 år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
år siden
2 måneder siden