Generell informasjon
| År | 1997 - 2000 |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.3 16V (150 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 3102 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4960 mm |
| Bredde | 1820 mm |
| Høyde | 1476 mm |
| Akselavstand | 2800 |
| Vekt | 1476 kg |
| Maks bredde | 1800 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2287 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 175 km/h |
| Akselerasjon | 13.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |