Generell informasjon
| År | 1997 - 2000 |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.3 16V (150 Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | 310221 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4885 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1576 mm |
| Akselavstand | 2800 |
| Vekt | 1576 kg |
| Maks bredde | 1790 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2287 |
| Motor kw | 110 kw |
| Motor hk | 147 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 110 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R 15 |
| hjul | 6.5J X 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 175 km/h |
| Akselerasjon | 13.5 s |
| Drivstoffby | 11.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 9.5 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |