Generell informasjon
| År | 1992 - 1997 |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.4 (100 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 31029 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4885 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1476 mm |
| Akselavstand | 2800 |
| Vekt | 1476 kg |
| Maks bredde | 1800 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2445 |
| Motor kw | 73 kw |
| Motor hk | 98 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 73 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Carburetor |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 55 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/70 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 150 km/h |
| Akselerasjon | 19 s |
| Drivstoffby | 15 l/100km |
| Drivstoffvei | 9.3 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 12.9 l/100km |