Generell informasjon
| År | 2001 - 2004 |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.1 TD (95 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 3110 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4870 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Høyde | 1422 mm |
| Akselavstand | 2800 |
| Vekt | 1422 kg |
| Maks bredde | 1950 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2134 |
| Motor kw | 70 kw |
| Motor hk | 94 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 70 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 85 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 15.3 s |
| Drivstoffby | 10.3 l/100km |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |