Generell informasjon
| År | 2004 - - |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.3 i 16V (131 Hp) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | 31105 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4921 mm |
| Bredde | 1812 mm |
| Høyde | 1422 mm |
| Akselavstand | - |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2287 |
| Motor kw | 96 kw |
| Motor hk | 129 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 96 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 163 km/h |
| Akselerasjon | 14.5 s |
| Drivstoffby | 11 l/100km |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |