Generell informasjon
| År | 2001 - 2002 |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.1 TD (114 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 3111 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4897 mm |
| Bredde | 1840 mm |
| Høyde | 1472 mm |
| Akselavstand | 2820 |
| Vekt | 1472 kg |
| Maks bredde | 2050 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2134 |
| Motor kw | 84 kw |
| Motor hk | 113 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 84 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 85 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 15.3 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |