Generell informasjon
| År | 2001 - 2002 |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.3 i 16V (131 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 3111 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4897 mm |
| Bredde | 1840 mm |
| Høyde | 1475 mm |
| Akselavstand | 2820 |
| Vekt | 1475 kg |
| Maks bredde | 2190 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2287 |
| Motor kw | 96 kw |
| Motor hk | 129 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 96 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 92 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205 / 65R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 13.6 s |
| Drivstoffby | 11.2 l/100km |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |