Generell informasjon
| År | 2002 - 2004 |
| Merke | GAZ |
| Motor | 2.5 i (136 Hp) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | 3111 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4897 mm |
| Bredde | 1840 mm |
| Høyde | 1472 mm |
| Akselavstand | 2820 |
| Vekt | 1472 kg |
| Maks bredde | 2050 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2464 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 95,5 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 12.9 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |