Generell informasjon
| År | 2013 - |
| Merke | Geely |
| Motor | 1.5 MT (94 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | MK I Facelift |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4342 mm |
| Bredde | 1692 mm |
| Høyde | 1435 mm |
| Akselavstand | 2502 |
| Vekt | 1435 kg |
| Maks bredde | 1510 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1498 |
| Motor kw | 69 kw |
| Motor hk | 92 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 69 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 45 liters |
| Eco standart | EURO V |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/60 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 165 km/h |
| Akselerasjon | 18 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |