Generell informasjon
| År | 1998 - 2004 |
| Merke | Geo |
| Motor | 2.0 i 16V 4WD (129 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Tracker Convertibe |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 3780 mm |
| Bredde | 1694 mm |
| Høyde | 1689 mm |
| Akselavstand | 2200 |
| Vekt | 1689 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 95 kw |
| Motor hk | 127 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 95 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 56 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/75 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 160 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | 8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |