Generell informasjon
| År | 2013 - |
| Merke | Geo |
| Motor | 1.8 AT (141 HP) 4WD |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Tracker II (Trax) |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4248 mm |
| Bredde | 1792 mm |
| Høyde | 1674 mm |
| Akselavstand | 2555 |
| Vekt | 1674 kg |
| Maks bredde | 1878 kg |
| Bootkapasitet | 356 l |
Motoroverføring
| Motor | 1796 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 6 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 53 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/70/R16, 215/55/R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | 11.1 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |