Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | GMC |
| Motor | 6.0 i V8 16V (359 HP) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Suburban (GMT900) |
| dører | 5 |
| seter | 9 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 5648 mm |
| Bredde | 2010 mm |
| Høyde | 1951 mm |
| Akselavstand | 3302 |
| Vekt | 1951 kg |
| Maks bredde | 3266 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 5967 |
| Motor kw | 263 kw |
| Motor hk | 352 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 263 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 8 |
| Sylinder diameter | 101,6 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 4 |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | 119 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 265/65R18 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |