Generell informasjon
| År | 2010 - - |
| Merke | Great Wall |
| Motor | 2.4i (136Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Hover H5 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4649 mm |
| Bredde | 1810 mm |
| Høyde | 1745 mm |
| Akselavstand | 2700 |
| Vekt | 1745 kg |
| Maks bredde | 2280 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2351 |
| Motor kw | 100 kw |
| Motor hk | 134 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 100 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 235/65R17 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 160 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | 10.7 l/100km |
| Drivstoffvei | 8.2 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 9.4 l/100km |