Generell informasjon
| År | 2012 - - |
| Merke | Great Wall |
| Motor | 2.4i (164Hp) |
| Kroppstype | SUV |
| Modell | Hover H6 |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4640 mm |
| Bredde | 1825 mm |
| Høyde | 1690 mm |
| Akselavstand | 2680 |
| Vekt | 1690 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2351 |
| Motor kw | 120 kw |
| Motor hk | 161 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 120 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | - |
| Drivstoffkapasitet | - |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 180 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |