Generell informasjon
| År | 2001 - - |
| Merke | Great Wall |
| Motor | 2.2 i (105 HP) |
| Kroppstype | Pickup |
| Modell | SUV G5 |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4860 mm |
| Bredde | 1725 mm |
| Høyde | 1820 mm |
| Akselavstand | 2615 |
| Vekt | 1820 kg |
| Maks bredde | 2430 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2237 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hk | 103 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 77 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-92 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 140 km/h |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.9 l/100km |