Generell informasjon
| År | 1990 - 1996 |
| Merke | Hafei |
| Motor | 3.0 V6 (F16A) (205 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Sigma (F16A) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4750 mm |
| Bredde | 1775 mm |
| Høyde | 1435 mm |
| Akselavstand | 2720 |
| Vekt | 1435 kg |
| Maks bredde | 2070 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2972 |
| Motor kw | 150 kw |
| Motor hk | 201 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 150 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 6 |
| Sylinder diameter | 91,1 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 72 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/65 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 230 km/h |
| Akselerasjon | 8.1 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10.1 l/100km |