Generell informasjon
| År | 2003 - 2008 |
| Merke | Hindustan |
| Motor | 1.5i (90Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Lancer Cargo |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4440 mm |
| Bredde | 1695 mm |
| Høyde | 1455 mm |
| Akselavstand | 2600 |
| Vekt | 1455 kg |
| Maks bredde | 1655 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1468 |
| Motor kw | 67 kw |
| Motor hk | 90 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 67 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | - |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 76,75 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 48 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |