Generell informasjon
| År | 2001 - - |
| Merke | Hindustan |
| Motor | 2.0 GLXd (68 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Lancer (CJO) |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4290 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1430 mm |
| Akselavstand | 2500 |
| Vekt | 1430 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 50 kw |
| Motor hk | 67 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 50 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 82,7 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 155 km/h |
| Akselerasjon | 16.2 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |