Generell informasjon
| År | 1992 - 1996 |
| Merke | Hindustan |
| Motor | 1.5 (115HP) CB3A |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Lancer V |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4275 mm |
| Bredde | 1690 mm |
| Høyde | 1385 mm |
| Akselavstand | 2500 |
| Vekt | 1385 kg |
| Maks bredde | 1450 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1496 |
| Motor kw | 84 kw |
| Motor hk | 113 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 84 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 75 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 50 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 155 R13 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 170 km/h |
| Akselerasjon | 12.5 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |