Generell informasjon
| År | 2011 - - |
| Merke | Hindustan |
| Motor | 1.6i (117 Hp) MT |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Lancer X |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4570 mm |
| Bredde | 1760 mm |
| Høyde | 1505 mm |
| Akselavstand | 2635 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1590 |
| Motor kw | 86 kw |
| Motor hk | 115 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 86 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | - |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 59 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | - |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |