Generell informasjon
| År | 2007 - - |
| Merke | Hindustan |
| Motor | 2.0 DI-D (140 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Lancer X |
| dører | 4 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4570 mm |
| Bredde | 1760 mm |
| Høyde | 1505 mm |
| Akselavstand | 2635 |
| Vekt | 1505 kg |
| Maks bredde | 1850 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1968 |
| Motor kw | 103 kw |
| Motor hk | 138 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 103 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 81 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 59 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/60 R16 |
| hjul | 6J x 16 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 207 km/h |
| Akselerasjon | 9.6 s |
| Drivstoffby | 8.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 6.1 l/100km |