Generell informasjon
| År | 1991 - 1996 |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.2 i 16V SLX (126 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Apollo Wagon |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4795 mm |
| Bredde | 1770 mm |
| Høyde | 1505 mm |
| Akselavstand | 2620 |
| Vekt | 1505 kg |
| Maks bredde | - |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2164 |
| Motor kw | 92 kw |
| Motor hk | 123 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 92 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 87 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 70 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/75 R14 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 13.6 s |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | 10.9 l/100km |