Generell informasjon
| År | 1999 - 2000 |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.0DTi (101Hp) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra F Hatchback |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4051 mm |
| Bredde | 1696 mm |
| Høyde | 1410 mm |
| Akselavstand | 2517 |
| Vekt | 1410 kg |
| Maks bredde | 1595 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1995 |
| Motor kw | 74 kw |
| Motor hk | 99 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 74 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Diesel |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 84 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/55R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |