Generell informasjon
| År | 2000 - 2004 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6 16V (100 HP) |
| Kroppstype | Sedan |
| Modell | Astra G Cabrio |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4267 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1390 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | 1390 kg |
| Maks bredde | 1695 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 73 kw |
| Motor hk | 98 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 73 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/60 R15 H |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 190 km/h |
| Akselerasjon | 13 s |
| Drivstoffby | 9.9 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.8 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.3 l/100km |