Generell informasjon
| År | 2000 - 2004 |
| Merke | Holden |
| Motor | 2.2 16V (147 HP) |
| Kroppstype | Cabrio |
| Modell | Astra G Cabrio |
| dører | 2 |
| seter | 4 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4267 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1390 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | 1390 kg |
| Maks bredde | 1765 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 2198 |
| Motor kw | 108 kw |
| Motor hk | 145 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 108 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 86 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 205/50 R16 V |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 216 km/h |
| Akselerasjon | 9.5 s |
| Drivstoffby | 12.3 l/100km |
| Drivstoffvei | 6.6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 8.7 l/100km |