Generell informasjon
| År | 2001 - 2004 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6 i (85 HP) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Astra G Caravan |
| dører | 5 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4288 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1465 mm |
| Akselavstand | 2611 |
| Vekt | 1465 kg |
| Maks bredde | 1710 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 62 kw |
| Motor hk | 83 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 62 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | 2 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 185/65 R15T |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 177 km/h |
| Akselerasjon | 13.2 s |
| Drivstoffby | 10 l/100km |
| Drivstoffvei | 6 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | 7.3 l/100km |