Generell informasjon
| År | 2002 - 2004 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.6i (103Hp) |
| Kroppstype | Wagon |
| Modell | Astra G Caravan |
| dører | - |
| seter | - |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4288 mm |
| Bredde | 1710 mm |
| Høyde | 1510 mm |
| Akselavstand | 2611 |
| Vekt | 1510 kg |
| Maks bredde | 1680 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1598 |
| Motor kw | 76 kw |
| Motor hk | 102 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 76 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | - |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | - |
| Gears | - |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | - |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/60 R15 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | - |
| Akselerasjon | - |
| Drivstoffby | - |
| Drivstoffvei | - |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |