Generell informasjon
| År | 2000 - 2004 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.7 DTI 16V Eco4 (75 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra G CC |
| dører | 3 |
| seter | 5 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4111 mm |
| Bredde | 1709 mm |
| Høyde | 1431 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | - |
| Maks bredde | 1600 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1686 |
| Motor kw | 55 kw |
| Motor hk | 74 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 55 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Common rail |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 79 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | Diesel |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 175/80 R14 |
| hjul | - |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 165 km/h |
| Akselerasjon | 15.5 s |
| Drivstoffby | 6.2 l/100km |
| Drivstoffvei | 4.1 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |