Generell informasjon
| År | 2000 - 2000 |
| Merke | Holden |
| Motor | 1.8 16V (116 HP) |
| Kroppstype | Hatchback |
| Modell | Astra G Coupe |
| dører | 2 |
| seter | 2 |
Kroppsfunksjoner
| Lengde | 4267 mm |
| Bredde | 1710 mm |
| Høyde | 1390 mm |
| Akselavstand | 2606 |
| Vekt | 1390 kg |
| Maks bredde | 1185 kg |
| Bootkapasitet | - |
Motoroverføring
| Motor | 1796 |
| Motor kw | 85 kw |
| Motor hk | 114 hp |
| moment~~POS=TRUNC | 85 N*m/rpm |
| Drivstofftilførsel | Injection |
| sylindere | 4 |
| Sylinder diameter | 80 mm |
| Ventiler i sylindere | 4 |
| Gears | 5 |
| Brensel | A-95 |
| Drivstoffkapasitet | 52 liters |
| Eco standart | - |
chassis
| ABS | Yes |
| Frontbremser | - |
| Bakbremser | - |
| Dekk | 195/60R15 |
| hjul | 6J x 15 |
Kjøreregenskaper
| maksimal hastighet | 206 km/h |
| Akselerasjon | 9 s |
| Drivstoffby | 10.8 l/100km |
| Drivstoffvei | 5.9 l/100km |
| Drivstoff gjennomsnitt | - |